Oferta

Codzienne zajęcia realizujące podstawę programową MEN urozmaicone są zajęciami dodatkowymi, które kształtują i rozwijają wszechstronnie dziecko zgodnie z jego predyspozycjami i doskonale przygotowują do podjęcia nauki w szkole.

Różnorodne zajęcia w Owocowym Przedszkolu wykorzystują elementy Integracji Sensorycznej, która stanowi bazę prawidłowego rozwoju dziecka. Wszystkie działania, zajęcia, propozycje, festiwale, projekty itd. dają wymierne efekty i dobrze przygotowują dzieci do edukacji szkolnej. Uczą je koncentracji, kreatywnego myślenia, współpracy w grupie, kształtują prawidłowy chwyt pisarski, rozwijają poznawczo.

W Owocowym Przedszkolu zajęcia przeprowadzane są w myśl zasady: Słyszę i zapominam. Widzę i zapamiętuję. Robię i rozumiem!

„Uczenie się to doświadczenie. Wszystko inne to tylko informacja” Albert  Einstein

• LOGOPEDA
  • PSYCHOLOG
  • TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Owocowe Przedszkolaki są pod stałą opieką logopedy, psychologa i terapeutów Integracji Sensorycznej. Każdy Owocowy Przedszkolak w razie potrzeby ma zagwarantowaną diagnozę i indywidualne zajęcia z logopedą. Do dyspozycji Rodziców jest psycholog, pracujący na co dzień z dziećmi, który służy pomocą w indywidualnych przypadkach.

NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA SENSORYNKA

W ramach naszego Przedszkola działa Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Sensorynka, której zespół w razie potrzeby wydaje opinie honorowane przez Szkoły, wspiera Rodziców, organizuje warsztaty itd.

Zajęcia dodatkowe:

• terapia integracji sensorycznej (indywidualnie) - dodatkowo płatne.
  • indywidualne zajęcia logopedyczne (w razie potrzeby) - w cenie czesnego.

Dodatkowe informacje:

• zapraszamy dzieci od 1,5 roku do 5 lat.
  • przedszkole czynne jest od 7:30 do 18:00