Posiłki

Dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego odżywiania, dlatego posiłki dostosowujemy do indywidualnych upodobań i potrzeb dzieci.

Od lat współpracujemy ze sprawdzoną  firmą cateringową WaWa Catering (z siedzibą w Ministerstwie Infrastruktury) specjalizującą się w przygotowywaniu dań dla szkół i przedszkoli. Posiłki są przygotowywane pod nadzorem dietetyka i technologa żywienia wyłącznie z naturalnych produktów. Menu jest opracowywane zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia. Firma jest partnerem programu „ZDROWY PRZEDSZKOLAK”.

Wszystkie Przedszkolaki, oprócz czterech posiłków codziennie, jedzą  sezonowe owoce i warzywa.

Owocowe Przedszkolaki same (z pomocą Pań w razie potrzeby) przygotowują sobie śniadania z podanych do stołu różnorodnych produktów . Uczymy w ten sposób samodzielności i możliwości wyboru. Jedzenie jest dla Owocowych Przedszkolaków przyjemnością i nauką zdrowych nawyków żywieniowych.

Uwzględniamy różne diety.