Dzieci rozwijające swoje umiejętności ruchowe.

ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE

W Owocowym Przedszkolu oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych. Każdy rodzic może znaleźć coś dla swojej Pociechy. Zajęcia dodatkowe prowadzone są w budynku przedszkola.

Aby zapisać swoje dziecko na zajęcia dodatkowe prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość poprzez nasz formularz kontaktowy.

ZAJĘCIA DODATKOWE

• TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym na terapię Integracji Sensorycznej. Wykonujemy diagnozę i prowadzimy terapię w profesjonalnie wyposażonej sali.

DIAGNOZA – 300 zł

TERAPIA 45 MIN – 80 zł

• SPORTOWE PRZEDSZKOLE

Zajęcia zespołowe ćwiczące koordynację ruchową, kształtujące zwinność i szybkość.

RAZ W TYGODNIU – 110 zł

• PRZEDSZKOLIADA.PL

Zajęcia z piłką – Ogólnopolski program zajęć ruchowych dla dzieci w wieku 3-6 lat.

RAZ W TYGODNIU – 60 zł

• KIDS CODE FUN

Szkoła umiejętności cyfrowych – zajęcia z tabletami dla 5 i 6 latków.

DWA RAZY W MIESIĄCU – 60 zł

• KARATE

Zajęcia sportowe, usprawniające rozwój fizyczny.

RAZ W TYGODNIU – 90 zł

• BALET

Rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się.

RAZ W TYGODNIU – 90 zł