Dzienny (7:30-18:00)

1500zł*miesięcznie + wyżywienie
  • Wszystkie zajęcia
  • 5 posiłów (płatne dodatkowo 16zł dziennie)
  • Indywidualne diety
  • Logopeda
  • Psycholog

Poranny (do godziny 13:00)

1100zł*miesięcznie + wyżywienie
  • Wszystkie zajęcia
  • 3 posiłki (płatne dodatkowo 13zł dziennie)
  • Indywidualne diety
  • Logopeda
  • Psycholog

*Do ceny należy doliczyć 1.000zł wpisowego. Jest to jednorazowa, bezzwrotna wpłata rezerwacyjna gwarantująca miejsce w Owocowym Żłobku.

CENNIK OWOCOWEGO PUNKTU ŻŁOBKOWEGO

Wysokość czesnego w Owocowym Punkcie Żłobkowym zależy od godzin opieki nad dzieckiem. Stworzyliśmy dwa warianty miesięczne, które są do Państwa wyboru w zależności od potrzeb. Do czesnego doliczana jest kwota na realizację planów żywieniowych dzieci, za które pokrywane są koszty posiłków. W naszym przedszkolu na Ursynowie realizujemy również diety indywidualne, dostosowane do potrzeb dziecka.

Szerszy opis zajęć w Żłobku, oferowanych w ramach naszych pakietów, znajdą Państwo w zakładce „Zajęcia w  OPŻ”.

Dzieci uczęszczające do naszego Punktu ŻŁOBKOWEGO mają pierwszeństwo przy zapisie do Owocowego Przedszkola, które znajduje się w tym samym budynku. Gwarancja miejsca w Przedszkolu ułatwia późniejszą adaptację, buduje długotrwałe relacje i poczucie bezpieczeństwa u dzieci.