W związku z panującym stanem epidemicznym wprowadziliśmy w naszym przedszkolu nowe środki bezpieczeństwa.

Zakupione zostały:

• Jonizator powietrza,
  • Parownice,
  • Środki ochrony osobistej.

Przedszkole jest regularnie dezynfekowane (jonizowane), aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym pociechom oraz ich rodzicom. Liczba dzieci w grupie została ograniczona do poziomu zalecanego przez służby zdrowia, a personel został przeszkolony do pracy w obecnej sytuacji.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Przedszkolaków jest dla nas bardzo ważne, dlatego prosimy Wszystkich o przestrzeganie nowych zasad, z którymi możecie zapoznać się w naszej placówce lub poprzez kontakt telefoniczny.

Nie możemy się już doczekać, by powitać Was ponownie w Owocowym Przedszkolu! Do zobaczenia wkrótce!